KESMAK MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

1995 yılından beri şeritli testere tezgahları imalatı yapan, geniş yelpazede ürün seçenekleri sunan, çeşitli iş alanlarına hitap eden, profesyonel olarak çalışan mühendislik firması olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’da yaklaşık 5000 m² alanda faaliyet gösteren firmamızda talaşlı imalat, montaj, AR-GE, tasarım, teknik servis, teknik destek ve teknik yönlendirme hizmetleri verilmektedir.
Firmamız ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi belgesine sahiptir. Tezgahlarımızın tamamı AB normlarına uygun olarak üretilmekte ve CE markalaması yapılmaktadır.

Kalite Politikamız;

Çalışmalarımıza, üretimimizin her kademesinde teknolojideki gelişmeleri uyarlayarak her zaman verimliliği ve en iyiyi elde etmek ana hedeflerimizdendir.
Bu rekabet ortamında, müşteriler tarafından ilk tercih edilen firma olmak ve dünyada markalaşmak amaçlarımızın başında gelmektedir.
Sürekli iyileştirmelerle hedeflerimize ulaşarak daha kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktır.
Kalite sistemimizi çalışanların katkıları ve eğitimlerle geliştirerek olumsuzlukları ve israfı ortadan kaldırmalıyız.

Otomatik ve Yarı Otomatik Şerit Testere Makinaları, Elektronik Kumandalı Çok Programlı Şerit Testere Makinaları, Elektronik Kumanda Paneli, Otomatik Kumanda Paneli, Otomatik ve Yarı Otomatik Stand Aksesuarları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İkitelli Org.San.Bölg. Demirciler Sitesi G1 Blok No: 468 İkitelli, 34306, BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
+90-212-671 69 71 & 73
+90-212-671 69 74

Firma İletişim Formu16.522 kez görüntülenmiştir