Hema, 1971 yılında dışa bağımlı Türk endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Dişli Pompa üretmek için Tekirdağ'a bağlı Çerkezköy Endüstriyel Bölgesi'nde Hema Hidrolik Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş. adı ile kurulmuştur.

Geçen yıllar içinde Hema, hem ürün hem de hizmet verdiği sektör sayısını arttırmıştır. Bugün Türkiye'nin önde gelen mühendislik şirketlerinden biri olarak Otomotiv, Traktör, İş Makineleri, Havacılık ve Savunma Sanayileri için üretim yapan global bir şirket haline gelmiştir.

1998 yılında gelişen ürün yelpazesini de içerisinde barındırmak için firma ismi HEMA Endüstri A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Dünya'nın önde gelen firmaları ile rekabet eden Hema Endüstri sürekli yeni teknolojiye yatırım yaparak üretim kalitesini ve verimliliğini arttırmaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem HEMA Endüstri'nin hizmet verdiği sektörlerde önemli bir OEM tedarikçisi haline gelmesini sağlamıştır.

Hema Endüstri gelişimi ilerlemesi için gerekli olan gücünü 3000'in üzerindeki tecrübeli ve eğitimli personelinden almaktadır.

Hidrolik Üniteler: Hidrolik Dişli Pompaları, Paletli Pompalar, Kontrol Valfleri, Silindirler, Kaldırıcılar, Ticari Vasıta Direksiyon ve Sistemleri. Motor Üniteleri: Krank, Blok, Silindir Kapağı, Kartel, Yağ Pompası, Balanser. Aktarma Organları: Şanzıman, Transaxle, Transmisyon, Diferansiyel, Arka Akslar, Çift Çeker Ön Akslar, Ayna Mahruti Dişlileri, Motor Zaman Dişlileri, Dişliler ve Dişli Grupları

 

 

 

 

 

Organize Sanayi Bölgesi Gazi Osman Paşa Mah. 4. Cadde No:5, 59500, ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
+90-212-285 22 40
+90-212-286 44 55

Firma İletişim Formu



25.296 kez görüntülenmiştir