LASERAL ENDÜSTRİYEL LAZER SİS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

LASERAL'in ayrıcalıklı lazer teknolojisi ile ürün kaliteniz yükselmeye devam etsin.
Laseral Endüstriyel Lazer Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. deneyimli uzman kadrosu ile inovatif bir anlayışla ürettiği ileri teknoloji endüstriyel lazer sistemlerini Türk ve Dünya sanayisine mümkün olan en kusursuz hali ile sunmaktadır.

Makina tasarımı ve otomasyonu üzerine geniş bilgisi ve becerisi olan Laseral, gerek standart olarak gerek ise müşteriye özel sunduğu yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümlerle sektörde kendine özel bir yer edinmiştir. İzmir merkezli yerli üretim gerçekleştiren firmamız, Türkiye’de lazer markalama sistemleri üzerine devamlı olarak ileri seviyelerde Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları yürütmektedir. Üretimde ve Geliştirmede gösterilen hassasiyetin yanında satış sonrası hizmetlerin de büyük önem arz ettiğini çok iyi bilen Laseral, hızlı ve geniş servis ağı, deneyimli ve dinamik servis ekibi ve geniş yedek parça envanteri sayesinde tedarik ettiği tüm sistemleri için müşterilerine Türkiye’nin neresi olursa olsun 48 saat içinde müdahale garantisi vermektedir.

Lazer markalama, lazer kesim, lazer kaynak, lazer delme, lazer yüzey işlemleri ve lazer teknolojisi kullanan eklemeli imalat yöntemleri de dahil, birçok farklı alanda hem yerli ürettiği sistemler hem de Türkiye’de dağıtım ve servisini yaptığı ithal lazer sistemleri ile müşterisine en uygun çözümü sunabilmektedir. Çok geniş bir yelpazede tedarik edebildiği endüstriyel lazer sistemleriyle farklı sektörden birçok müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteyi bünyesinde barındırmaktadır.

Laseral, ülkemizin en az gelişmiş ülkeler kadar endüstriyel lazer teknolojilerinden yararlanmasını ve global rekabet ortamında yerli sanayimize bünyesindeki tüm teknolojik altyapı ve hizmeti sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

Laseral, sürekli gelişen ve durmadan ilerleyen, her geçen gün sektöründe yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübesini daha çok artıran, endüstriyel lazer sistemleri denilince akla gelen ilk firma olma vizyonunu taşımaktadır.

 

 

 

 

 

 

129/4 Sok. No. 28/D, 4. Sanayi Sitesi, 35100, BORNOVA İZMİR , Türkiye
+90 232 375 56 75
+90 232 375 89 75

Firma İletişim Formu10.310 kez görüntülenmiştir